Karavany na prenájom

V našej ponuke nájdete plne vybavené karavany, ktoré dokážu splniť aj tie najnáročnejšie očakávania a podmienky. Stačí si vybrať dátum a môžete sa vydať na cestu, ktorá bude v znamení pohodlia a komfortu. Ak máte záujem zažiť nový a nevšedný druh cestovania krajinou, stačí si len vybrať z našej ponuky.

Giottiline Siena 395

NOVINKA model 2023 – Giottiline Siena 395 je polointegrovaný karavan. Automatická prevodovka zaručuje pohodlie pri cestovaní. Siena 395 Vám svojou doplnkovou výbavou dodá pocit neviazanej slobody počas každej dovolenky.  

Giottiline Siena 440

Giottiline Siena 440 je nová alkovňa, čo je u nás najžiadanejší typ karavanu. Alkovňa ponúka svojim pevným lôžkom nad kabínou vodiča tú výhodu, že môžete spať bez každodenného prestavovania lôžka. Samozrejme je vyššia a priestoru je v nich oveľa viac ako v integrálnych a polo-integrálnych karavanoch. Sú to ideálne obytné autá pre rodinu.

WEINSBERG CaraOne 450 FU

Model 2022 – WEINSBERG CaraOne 450 FU je ideálny karavan pre Vašu dovolenku s celkovou hmotnosťou 1200 kg, a preto Vám postačuje na šoférovanie vodičský preukaz skupiny B. Jeho rozloženie interiéru ho radí medzi najviac vyhľadávané obytné prívesy v našej požičovni. Karavan je vybavený LED TV, markízou a držiakom na štyri bicykle. Nerozhoduje ani skutočnosť, či máte 6 alebo 13 pólovú zásuvku, aj s tým si poradíme.

WEINSBERG CaraOne 480 QDK

Model 2023 – WEINSBERG CaraOne 480 QDK má všetko potrebné pre maximálne pohodlie a komfort na Vašej dovolenke. S celkovou hmotnosťou 1500 kg nám dovoľuje vybaviť ho Klimatizáciou, Automatickým moverom, Nosičom na bicykle, Markízou, ext. plynovou prípojkou pre gril, ext. prípojka sprchy, Smart TV. Pohodlných 5 miest na spanie – veľká posteľ na spanie vpredu, poschodové postele vzadu a stabilné miesto na sedenie pri stole s možnosťou prestavby na lôžko.

Weinsberg Caracompact 640 Mercedes

Weinsberg Caracompact 640 je polointegrovaný karavan Jedná sa o model 2023. Novinka pre štyroch cestujúcich na podvozku Mercedes Sprinter. Najvyššia možná výbava Vám zaručí maximálny luxus.

ponuka

….

….