Karavany na prenájom

V našej ponuke nájdete plne vybavené karavany, ktoré dokážu splniť aj tie najnáročnejšie očakávania a podmienky. Stačí si vybrať dátum a môžete sa vydať na cestu, ktorá bude v znamení pohodlia a komfortu. Ak máte záujem zažiť nový a nevšedný druh cestovania krajinou, stačí si len vybrať z našej ponuky.

Giottiline Siena 395

NOVINKA model 2023 – Giottiline Siena 395

Giottiline Siena 440

Giottiline Siena 440 je nová alkovňa, čo je u nás najžiadanejší typ karavanu. Alkovňa ponúka svojim pevným lôžkom nad kabínou vodiča tú výhodu, že môžete spať bez každodenného prestavovania lôžka. Samozrejme je vyššia a priestoru je v nich oveľa viac ako v integrálnych a polo-integrálnych karavanoch. Sú to ideálne obytné autá pre rodinu.

WEINSBERG CaraOne 450 FU

Model 2022 – WEINSBERG CaraOne 450 FU je ideálny karavan pre Vašu dovolenku s celkovou hmotnosťou 1200 kg, a preto Vám postačuje na šoférovanie vodičský preukaz skupiny B. Jeho rozloženie interiéru ho radí medzi najviac vyhľadávané obytné prívesy v našej požičovni. Karavan je vybavený LED TV, markízou a držiakom na štyri bicykle. Nerozhoduje ani skutočnosť, či máte 6 alebo 13 pólovú zásuvku, aj s tým si poradíme.

BENIMAR Tessoro 463

BENIMAR TESSORO je polointegrovaný karavan Jedná sa o model 2021. Jeho nákupná hodnota vrátane príslušenstva dosiahla 74 000 Eur.  Jedná sa o polo-integrálny karavan vhodný na spanie pre 5 osôb. Najvyššia možná výbava NORTHAUTOKAPP, ktorú sme doplnili o kožené čalúnenie MILANO, plynovú rúru na pečenie a multimediálne centrum ZENEC vám zaručí maximálny luxus.

WEINSBERG CaraCito 500 QDK

WEINSBERG CaraCito 500 QDK je ideálny karavan pre Vašu dovolenku. Karavan má k dispozícií veľkú manželskú posteľ a poschodovú posteľ pre deti bez toho aby ste museli niečo upravovať. Napriek tomu Vám ostáva stále k dispozícií aj jedálenská denná časť. Karavan je vybavený klimatizáciou, markízou a držiakom na bicykle.

ponuka

….

….